Ogłoszenie

Aż 94 stypendystów wyróżnił za ubiegłoroczne sukcesy sportowe burmistrz Wojciech Wilk. To największa liczba jaką do tej pory przyznano zawodnikom i trenerom kraśnickich klubów.

Za nimi pierwszy - wygrany - mecz w rundzie, a w niedzielę wiosenny debiut przed własną publicznością. Ale za nim piłkarze wybiegną na boisko przebudowana, odmłodzona Stal, zaprezentowała się przed kibicami w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji.

Dorosłych mieszkańców aktywnie uprawiających sport na poziomie amatorskim w naszym powiecie i nie tylko nie brakuje. Jedną z popularnych dyscyplin w tym względzie jest siatkówka. Dziewięć amatorskich teamów siatkarskich w niedzielę 19 marca będzie walczyć o Puchar Wójta Gminy Dzierzkowice.

Minionej niedzieli (19.03.2023) w Hali Sportowej Zespołu Placówek Oświatowych w Terpentynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej Amatorów o Puchar Wójta Gminy Dzierzkowice. Główne trofeum zdobył zespół z Krasnegostawu.

W sobotę na hali SP nr 2 w Kraśniku swój kolejny turniej rozegrały dziewczynki z rocznika 2012 i młodsze w ramach Ligi Młodych Pszczółek - ligi organizowanej przez AZS UMCS Lublin (sekcja koszykówki).

Więcej artykułów…