Ubiegłoroczne zwody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony zawodników, jak i kibiców. Skorzystały na tym też dzieciaki z kraśnickiego Domu Dziecka, bo impreza miała charakter charytatywny. Organizatorzy liczą, że podobnie będzie też podczas II Turnieju Charytatywnego w Siatkonogę.

Długo zapowiadało się, że liczba przegranych z rzędu Stali Kraśnik w niedzielę 3 listopada wydłuży się do 3, bo KSZO Ostrowiec Świętokrzyski prowadziło do 90. minuty, ale kraśniczanie pokazali, że gra się go końca. Remis uratowali do spółki Jakub Gajewski, który asystował, i Rafał Król, który perfekcyjne podanie równie dobrze wykończył.

W niedzielę 27 października odbył się  3 Półmaraton Lubelski.  Rewelacyjnie zaprezentowali  się zawodnicy  SKB Kraśnik. W kategorii kobiet zwyciężyła Magdalena  Wójcicka. W kategorii mężczyzn  Michał  Biały  zajął drugie miejsce. Natomiast Mirosław Zioło z "Kraśnik Biega" zajął I miejsce w kat. M40.

Pod tym względem tegoroczny ligowy sezon łuczniczy był bardzo nudny, bo jeśli nie wygrał, to był na 2. miejscu, ale oczywiście życzymy sobie kolejnych tak nudny sezonów w jego wykonaniu. Andrzej Trynkiewicz, bo o nim mowa, wygrał finałowy turniej potwierdzając swoją dominację i został mistrzem tegorocznego sezonu Ligi Lubelskiej 3D.