• Żabka
  • Leasing team

Tak jak zapowiadaliśmy urzędowski rajdowiec Mariusz Stec wrócił w tym sezonie do rywalizacji w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. W miniony weekend w Limanowej odbyły się 5. i 6. runda tego cyklu, które były jednocześnie treningiem, w sobotę, i właściwym startem, w niedzielę, w ramach FIA Mistrzostw Europy w Wyścigach Górskich. Stec ściganie się na ponad 6 km trasie Przełęczy pod Ostrą może zaliczyć do udanych.

Niespełna miesiąc temu wiele radości dały nam Beata Kośla i Aleksandra Wólczyńska, które z Mistrzostw Europy Juniorów w zapasach wróciły z medalami. Jest szansa, że wkrótce za sprawą naszych zapaśników znów będziemy przeżywać podobne emocje. Na Mistrzostwa Europy kadetów, które rozpoczynają się w tym tygodniu w Bośni i Hercegowinie, powołanych zostało troje zawodników klubu LUKS Suples Kraśnik. Udział weźmie w nich też kraśniczanin trenujący na co dzień w Siedlcach.

Już w najbliższy weekend (15-16 lipca) do naszego miasta zjadą zawodnicy mający na koncie medale mistrzostw Polski w tenisie. Wezmą oni udział w ogólnopolskim turnieju amatorów Akpol GDL Developer Pacific Open 2017, zaliczanym do klasyfikacji Seniorzy i Amatorzy Polskiego Związku Tenisowego. Pula nagród w turnieju wynosi aż 4,5 tysiąca złotych! Impreza zostanie rozegrana na kortach przy ul. Janowskiej.

Więcej artykułów…