Wczoraj poinformowaliśmy, że do akcji #hot16challenge2 włączył się kraśnicki zespół Infligo Mass. Okazuje się, że muzyków pochodzących z naszego miasta i powiatu, którzy rapując, tworząc swoje kawałki, zachęcają do włączenia się do zbiórki środków na walkę z koronawirusem w Polsce jest więcej. Swoje zwrotki nagrali już także między innymi Pitzo, Erdoj i Hertz.

Ostatnio o tej akcji bardzo głośno zrobiło się w związku z włączeniem się w nią przez jednego z polityków, ale udział w niej biorą przede wszystkim artyści. Do wyzwania #hot16challenge2, o którym mowa, nominowany został i odpowiedział na nie też m.in. kraśnicki zespół Infligo Mass.

W ubiegłym roku swoich sił w tym muzycznym programie emitowanym na antenie TVP2 próbowała Ilona Kurdziel. Dzisiaj będziemy mogli sprawdzić jak poradziła sobie z tym wyzwaniem kolejna wokalistka mieszkająca w Kraśniku, ale również pochodząca z gminy Dzierzkowice. W „Szansie na sukces” zobaczymy Aleksandrę „Chilli” Lipińską.

Działają od 9 lat. Na swoim koncie mają bardzo dobrze przyjęty longplay „Universum", singiel „Lunatics”, demo „New Born” oraz singiel „Designer”. Co ważne zostały one bardzo dobrze przyjęte przez publiczność, a kraśnicki zespół Spring Rolls, o którym mowa, ma za sobą wiele udanych koncertów. Teraz można go jednak usłyszeć w nowej, zmienionej odsłonie.

Więcej artykułów…