19.12.2014
Kontakt z redakcją
Ustaw jako stronę domową
RSS

Zarząd FKS Stal Kraśnik zaprasza kibiców i sympatyków na spotkanie

Słowa kluczowe: III liga | kibice | spotkanie | Stal Krasnik | zarząd

stal_logo_stal_logoZarząd FKS Stal Kraśnik zaprasza na jutro, a więc dzień przed inauguracją III-ligowego sezonu na kraśnickim boisku, kibiców i członków klubu oraz wszystkich tych którzy będą mieli ochotę przyjść na spotkanie. Będzie ono dotyczyć bieżących spraw związanych z działalnością Stali Kraśnik.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 14 sierpnia o godzinie 17:00 na górnym holu nad głównym wejściem do Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku.

Odsłon: 801   Dodaj do 

Komentarze (1)

...

Pablito
Prezes Łach miał dobry pomysł. Przed pierwszym meczem Stali na własnym stadionie chciał otwarcie porozmawiać z kibicami o sytuacji klubu i zespołu. Jak sam stwierdził "wyłożyć kawę na ławę", jasno powiedzieć czego w tym sezonie od zespołu można oczekiwać, jak przedstawiają się finanse klubu i z czego to wszystko wynika. Niestety na spotkaniu pojawiło się, nie licząc działaczy klubowych, trenerów i dziennikarzy 5 kibiców. Niestety tych ostro krytykujących i obawiam się wyzywających trenera, działaczy i piłkarzy na trybunach będzie więcej. Obym się mylił.
Pablito , 15.08.2012

Napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby dodać komentarz, zarejestruj się jeśli jeszcze nie masz konta

busy

Reklama

dalkia_zuzel

Bądź z nami na facebooku

Home Sport Zarząd FKS Stal Kraśnik zaprasza kibiców i sympatyków na spotkanie