#WfwDOMUchallenge. O akcji zapoczątkowanej przez kraśniczanina w Dzień Dobry TVN

Edukacja
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Na temat akcji – facebookowego wyzwania rzuconego przez kraśnickiego wuefistę Mariusza Kwietniewskiego, by pochwalić się jak w dobie pandemii i kwarantanny ćwiczy się w domu, napisaliśmy jako pierwsi. #WfwDOMUchallenge zatacza coraz szersze kręgi, a jego pomysłodawcy, nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 5 z dziećmi, gościli wczoraj i opowiadali o swoim pomyśle na antenie programu Dzień Dobry TVN.

Przedsięwzięcie polega na tym, że „wyzwani” do wzięcia w nim udziału mają nagrać filmik lub zrobić zdjęcia pokazujące jak ćwiczą w domu i opublikować je na swoim facebookowym profilu z hasztagiem #WfwDOMUchallenge. Równocześnie powinny też nominować kolejne osoby, by zrobiły podobnie. Celem akcji jest zachęcenie do aktywności fizycznej mimo pewnych ograniczeń z którymi mamy do czynienia.

Fragment programu Dzień Dobry TVN z udziałem pana Mariusza i jego dzieci, Joli i Kuby, można obejrzeć tutaj.


Zobacz też:
#WfwDOMUchallenge. Wuefista z SP 5 zachęca do aktywności fizycznej ...


Podczas programu Jola i Kuba nominowali do wyzwania znanych sportowców. Jola, jako że sama uprawa pływanie, wskazała na pływaków Konrada Czerniaka i Kacpra Majchrzaka, a Kuba, który jest fanem piłki nożnej, na Krzysztofa Piątka i Roberta Lewandowskiego. I jest już pierwsza reakcja, Do akcji przyłączył się Kacper Majchrzak. Filmik z jego ćwiczeń poniżej. Czy w jego ślady pójdzie pozostała trójka?