PBI ubrało w nowe stroje sportowe uczniów i wuefistów z „Reja”

Edukacja
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Zawody sportowe i udział w nich uczniów to jeden z nieodłącznych elementów szkolnego życia. Warto podczas takich wydarzeń prezentować się bardzo dobrze nie tylko pod względem sportowym, ale i wizualnym. W przypadku kraśnickiego „Reja” o sukcesy na różnego rodzaju arenach i w różnych dyscyplinach postarać muszą się sami młodzież i ich opiekunowie, ale już o to by przy okazji dobrze wyglądali zadbała kraśnicka firma PBI Infrastruktura.

Pomysł zakupu nowych strojów sportowych dla uczniów i nauczycieli wychowania fizycznego z Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku pojawił się kilka miesięcy temu na spotkaniu Rady Rodziców. Z prośbą taką zwrócił się nauczyciel wuefu Piotr Biały. Podchwycił go Mieczysław Wilk będący członkiem Rady Rodziców i jednocześnie wiceprezesem firmy PBI Infrastruktura S.A.

- Prośba skierowana była do Rady Rodziców, ale jako że reprezentuję firmę, która angażuje się tutaj lokalnie w bardzo różne przedsięwzięcia, wspiera różne inicjatywy, pomyślałem, że moglibyśmy odpowiedzieć także na tę. A że mój szef – prezes Bartłomiej Kotwica - również jest absolwentem tej szkoły, to długo nie trzeba było go do tego przekonywać. Zdecydowaliśmy się w ramach sponsoringu zakupić komplet strojów sportowych – mówi Mieczysław Wilk, który również jest absolwentem „Reja” i rodzicem ucznia obecnie uczęszczającego do tej szkoły.

 

 

Zakupionych zostało po 20 kompletów strojów męskich i damskich (koszulki, spodenki i getry) oraz dresy dla nauczycieli wychowania fizycznego. Na strojach znalazło się logo PBI oraz logo placówki i grafika nawiązująca do patrona Zespołu Szkół nr 2. Za te ostatnie odpowiedzialny jest nauczyciel Tomasz Grębski.

- Bardzo cieszę się, że lokalne firmy i jednocześnie absolwenci naszej szkoły o nas nie zapominają i wspierają nas w różny sposób. Myślę, że w tych nowych strojach nasi reprezentanci będę się pięknie prezentować podczas różnego rodzaju zawodów i rozgrywek – podkreśla Grażyna Jach, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku.

Miejmy nadzieję, że nowe stroje będą przynosić ich użytkownikom szczęście.