Stypendiów ciąg dalszy. Burmistrz i radni nagrodzili najlepszych

Edukacja
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Tak jak zapowiadaliśmy w czwartek, druga część nagród Burmistrza Kraśnika za sukcesy w nauce i osiągnięcia artystyczne odbyła się w czwartek w sali koncertowej Szkoły Muzycznej. Tym razem wyróżnionych zostało 106 uczniów z Kraśnickich szkół.

Wszystkich przybyłych przywitali: kierownik Wydziału oświaty, sportu i spraw społecznych UM Kraśnik Krzysztof Babisz oraz Przewodnicząca Rady Miasta Dorota Posyniak.

Jako że gospodarzem była Szkoła Muzyczna wszyscy przybyli wysłuchali dwóch utworów Chopina, które na fortepianie zagrali: nauczycieli i jego uczennica tej szkoły. Potem przyszedł czas na nagrody i gratulacje dla uczniów i ich rodziców.

Nagrody otrzymali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5, Szkoły Podstawowej nr 6, Szkoły Społecznej oraz byłego Gimnazjum Nr 1. Łącznie 106 uczniów, którzy wyróżnili się na polu nauki lub w działaniach artystycznych.

Wręczali je: burmistrz Wojciech Wilk oraz radni: Dorota Posyniak, Zbigniew Bartysiak, Zbigniew Marcinkowski i Marian Tracz.

Fotorelację z tej uroczystości można zobaczyć tutaj. Reportaż z wręczenia stypendiów w dzielnicy starej znajduje się także na naszej stronie.