Uczniowie kraśnickiej SP 5 ze świadectwami w rękach. Foto

Edukacja
Czcionka

Wakacje, znowu są wakacje... już od kilku godzin mogą sobie nucić uczniowie kraśnickiej Szkoły Podstawowej nr 5. Ze świadectwami w rękach mogą rozpocząć zasłużony odpoczynek.

Podziękowania za wspólnie spędzone kolejne 10 miesięcy nauki i pracy, ale też dobrej zabawy oraz sukcesy w minionym roku szkolnym złożyła dyrektor placówki Barbara Grasińska-Ciereszko. Gratulacje i życzenia udanych wakacji do uczestników spotkania skierował także wiceburmistrz Dariusz Lisek. Był też czas na krótki występ artystyczny, uroczyste wręczenie świadectw i nagród wyróżniającym się uczniom, a następnie spotkania poszczególnych klas z wychowawcami już w swoich salach.

 

 

 

Po wakacjach uczniów i nauczycieli z „Piątki” czekają spore zmiany. 3 września spotkają się jeszcze na tym samym szkolnym placu, ale tylko młodsi uczniowie zostają w dotychczasowym budynku, który też zmieni swoje oblicze, bo przechodzi właśnie termomodernizację, natomiast starsze klasy przenoszą się do budynku wygaszanego gimnazjum przy ul Popiełuszki 1.

 

To jak wyglądało uroczyste zakończenie roku szkolnego w SP5 możecie zobaczyć tutaj.