Święto wiosny, święto talentu

Edukacja
Czcionka

Już po raz drugi 21 marca w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 odbył się Konkurs Talentów. W ten sposób uczniowie uczcili pierwszy dzień kalendarzowej wiosny.

W szranki stanęło 14 odważnych i utalentowanych uczestników. Występowali indywidualnie i w parach. Zaprezentowali śpiew, taniec, gimnastykę artystyczną oraz grę na instrumentach.

Jury w składzie Krzysztofa Stec, Barbara Pyzik- Łuba i Kasia Gozdalska zdecydowało przyznać I miejsce Nadii Wójtowicz, która zaprezentowała wzruszający taniec w stylu modern jazz. II miejsce zajęły Lenka Piejak i Oliwia Głaz z klasy 4d, które wykonały niezwykle skomplikowany pokaz gimnastyczny. Na ostatnim stopniu podium znalazła się Ala Łukawska, która zagrała na gitarze balladę Eda Sheerana. Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia i słodycze. A byli to: Jakub Roztocki, Maria Jamroży, Wiktoria Samol, Martyna Balawender, Emilia Gozdalska, Martyna Szabat, Szymon Jamróz, Amelia Mostrąg, Wiktoria Tupaj i Julia Wronka.

 

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy dostarczyli rozrywki na najwyższym poziomie. Gościnnie wystąpił zespół „Fantan Kids”. Wszyscy mogli także podziwiać wystawę prac plastycznych uczniów klas 3, którą przygotowała Krzysia Stec. Imprezę poprowadzili Kinga Nowakowska i Maciej Woźniak, sprzęt obsługiwali Marcin i Jasiek. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego pomysłu.