Stypendia Starosty Kraśnickiego dla uczniów za osiągnięcia w nauce wręczone. FOTO

Edukacja
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Aż 201 osób znalazło się liście stypendystów Starosty Kraśnickiego za osiągnięcia w nauce za rok szkolnych 2014/2015. Uroczystość, podczas której wręczono stypendia oraz listy gratulacyjne dla rodziców i nauczycieli uzdolnionych uczniów, odbyła się wczoraj (w piątek 23 października) w kraśnickim Zespole Szkół nr 2 im. Mikołaja Reja.

Dyplomy potwierdzające przyznanie stypendium oraz listy gratulacyjne dla rodziców i nauczycieli stypendystów wręczyli starosta Kraśnicki Andrzej Maj, przewodniczący Rady Powiatu Kraśnickiego Zbigniew Gawdzik oraz wicestarosta Mariusz Socha.

 

Zdjęcia z tej uroczystości autorstwa Magdaleny Kołazińskiej-Bieleń można obejrzeć klikając tutaj lub na jedno ze zdjęć dołączonych do informacji.

 

Listę stypendystów prezentujemy natomiast poniżej:

 

Stypendyści z Zespołu Szkół Nr 3: Ewa Komorowska, Aleksandra Wólczyńska, Zuzanna Wólczyńska, Agata Ćwikła, Gabriela Sadowska, Dawid Starobrat, Artur Łapa

 

Stypendyści z Zespołu Szkół w Annopolu: Karolina Jaśkiewicz, Aleksandra Mazurkiewicz, Justyna Jaśkiewicz, Estera Nowosielska, Kinga Jagiełło, Klaudia Jaśkiewicz

 

Stypendyści z Zespołu Szkół -CKZiU w Urzędowie: Eliza Kania, Sylwia Piłat

 

Stypendyści z Zespołu Szkół Nr 1 w Kraśniku: Dominika Radwan, Artur Ćwieka, Justyna Czarnecka, Dominika Mazur, Weronika Żaba, Kinga Michalczewska, Kinga Sielska, Magdalena Staniec, Natalia Droździel, Elżbieta Gryta, Paulina Jachuła, Kinga Jurek, Mateusz Jurek, Alina Pielaszkiewicz, Adam Pudło, Alicja Skrobucha, Oliwia Różycka, Dominika Szczepanik, Izabela Bilska, , Rafał Boczek, Stanisław Dziurda, Małgorzata Fedor, Jakub Gryta, Aneta Koślak, Izabela Targosińska, Celina Zdybel, Sylwia Szwarnowska, Dominik Borek, Angelika Chyła, Julia Dzikowska, Krzysztof Gryta, Karol Kasperski, Michał Lipowy, Izabela Nosek, Mateusz Nycz, Grzegorz Orzeł, Kamil Szwedo, Agata Szymańska, Aleksandra Winiarczyk, Ewelina Zioło, Natalia Balwicka, Michał Dajewski, Kinga Gawrysiak, Karolina Filak, Aleksandra Kolasa, Agata Mikuła, Weronika Sapuła, Aldona Szlanta, Wioletta Szlanta, Agnieszka Wójtowicz, Dawid Balicki, Aleksandra Chołody, Żaneta Dłużniewska, Jarosław Dobroć, Aleksandra Korda, Anna Kozłowska, Grzegorz Lemiecha, Adrian Mazur, Konrad Pudło, Marcin Serwinek, Dorota Szczepanik, Żaneta Babiarz, Agnieszka Frączek, Małgorzata Gołąb,Aleksandra Kamieniarz

 

Stypendyści z Zespołu Szkół Nr 2 w Kraśniku: Oliwia Babut, Ilona Burda, Renata Wereska, Mateusz Ogledziński, Karol Nowicki, Rafał Maliborski, Malwina Michalczyk, Angelika Wielgus, Karol Maciejewski, Agnieszka Zarzeczna, Renata Petynka, Dawid Zarzeczny, Bartosz Mazur, Maciej Piątek, Paweł Stępień, Weronika Zapalska, Bartłomiej Klimek, Łukasz Pyrzyna, Jakub Jarosz, Nikoletta Ślusarz, Magdalena Rolla, Kamil Kosiński, Dominika Zdyb, Aleksandra Kośniewska, Beata Kosikowska, Żaneta Rzęsa, Michał Mazur, Patrycja Gryta, Karolina Kowalczyk, Patryk Pielaszkiewicz, Przemysław Żelazny, Iwona Gołoś, Damian Pruchnicki, Agnieszka Kosikowska, Dominika Rzęsa, Rafał Chołody, Małgorzata Kwiatek, Patryk Kułaga, Konstancja Adamczyk, Agata Biegaj, Monika Kuźma, Paweł Sulowski, Maciej Chmiel, Karolina Samolej, Karolina Kępa, Wojciech Kotuła, Kamil Olech, Magdalena Rudna, Magdalena Wieczorek, Zuzanna Rębiś, Jarosław Pietraszek, Przemysław Klucznik, Paulina Pelc, Michał Mróz, Filip Goleń, Sylwia Kalinowska, Małgorzata Tłuścik, Małgorzata Kuśmierz, Katarzyna Pierzyniak, Piotr Dulęba, Damian Gnat, Damian Chabior, Jakub Ciastek, Irena Kwiecień, Jacek Boroń, Wojciech Długosz, Dawid Widomski, Ewa Dębniak, Paulina Dydo, Magdalena Nowak, Kinga Maj, Renata Rubaj, Kamil Rolla, Patryk Pawlos, Anna Tokarczyk, Tomasz Sokół, Maciej Sakwa, Mikołaj Saj, Patrycja Węgrzyn, Paweł Tokarczyk, Ewa Wójcik, Julia Woch, Maja Chmura, Łucja Oklecińska, Adam Stępień, Olga Skupińska, Agnieszka Rutkowska, Marcelina Pachuta, Michał Wójtowicz, Dominika Kowalska, Marlena Siewierska, Katarzyna Sikora, Maciej Małyszek,Damian Lipski, Kacper Madras, Adrian Rolla, Michał Obydź, Dominika Ćwik, Adrian Żyła, Monika Michałek, Karolina Bijak

 

Stypendyści z Zespołu Szkół nr 1 w Zakrzówku: Justyna Grzywa, Lucyna Widomska, Karolina Wanda Zielonka, Karolina Maria Pruszkowska, Adrianna Katarzyna Cyran, Magdalena Majewska, Katarzyna Monika Jarosz, Katarzyna Agata Flis, Marlena Warsińska, Anna Maria Szmit, Klaudia Kinga Bieniek, Julia Antonina Wójcik, Agata Sagan, Dariusz Tomasz Breś

 

Stypendyści z Zespołu Szkół w Wólce Gościeradowskiej: Agnieszka Pietras, Karolina Pierzchała, Magdalena Płecha, Sylwia Stępień, Karolina Partyka, Łukasz Cielica