Piknik z okazji Dnia Mamy i Taty za nami. FOTO

Edukacja
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

{datsopic:30087 left} Pogoda nie dopisała i z tego względu zaplanowany na wczoraj piknik trzeba było przenieść z Parku im. Jana Pawła II do szkolnej sali gimnastycznej, ale dzieciaki jak zwykle spisały się wyśmienicie, a na widowni zasiadło wielu rodziców. Wczoraj kraśnickie Przedszkole Miejskie nr 7 (ZPO nr 1) zorganizowało Piknik Rodzinny pod hasłem "Rodzina Tak - Używki nie".

 

Przed publicznością zgromadzoną na szkolnej sali gimnastycznej, wśród gości zalazł się m.in. burmistrz Mirosław Włodarczyk, zaprezentowały się wszystkie przedszkolne grupy. Były życzenia dla mam i ojców w postaci wierszyków, piosenek i tańców.{datsopic:30064 right}

Obok przedszkolaków z profilaktycznym przedstawieniem dotyczącym szkodliwości picia alkoholu, palenia papierosów i zażywania narkotyków wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1. Nie zabrakło też w ich wykonaniu popisów wokalnych, instrumentalnych i tanecznych.

Oprócz tego o atrakcje dla dzieci zadbali animatorzy z kraśnickiego Centrum Wolontariatu, a na mamy czekały specjalistki od urody. Po występach rodzice zaproszeni zostali na poczęstunek.

{datsopic:30092 left} 

 

 

Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć klikając tutaj lub na jedno ze zdjęć dołączonych do informacji.