Kraśnicka "Piątka" zaprosiła na Dzień Otwarty FOTO

Edukacja
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

{datsopic:26717 left} Informowaliśmy już na naszym portalu o naborach do miejskich przedszkoli i dniach otwartych organizowanych z tej okazji przez kraśnickie placówki. Na podobne spotkania zapraszają także miejskie podstawówki. Szkoły zapisują już bowiem do pierwszych klas 6 i 7-latków, które w tym roku uczęszczają do zerówek. Wczoraj swoje drzwi przed przyszłymi pierwszakami i ich rodzicami otworzyła kraśnicka Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza, mieszcząca się przy Alei Niepodległości 54.

 

Najpierw przyszłe pierwszaki i ich rodzice zaproszeni zostali do sali gimnastycznej. Tutaj przywitała ich i przybliżyła to co oferuje szkoła wicedyrektorka placówki Katarzyna Zimowska. Później w części artystycznej zaprezentowali się uczniowie.{datsopic:26744 right}

Następnie uczestnicy spotkania zaproszeni zostali do zwiedzenia szkoły. W rolę przewodniczek wcieliły się panie, które od września będą wychowawczyniami pierwszaków. Zobaczyć można było między innym małą próbkę zajęć sportowych, obejrzeć jak wyglądają sale najmłodszych klas, pracownia komputerowa przeznaczona specjalnie dla nich, świetlica, sala zabaw, pracownia multimedialna.

 

To jak wyglądał Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 5 okiem naszego fotoreportera można zobaczyć klikając tutaj lub na jedno ze zdjęć dołączonych do informacji.