Maturzyści z Górki przed balem studniówkowym zatańczą poloneza na rynku WIDEO

Edukacja
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

J

KTV_polonez_na_rynku
Kadr z materiału filmowego Telewizji Kraśnik
uż w najbliższą sobotę, 17 stycznia, odbędą się pierwsze bale studniówkowe maturzystów uczęszczających do szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu kraśnickiego. Jako pierwsi bawić się będą uczniowie Zespołu Szkół z Wólki Gościeradowskiej i kraśnickiego Zespołu Szkół Nr 3. Tydzień później w sali balowej zawitają uczniowie z "Górki". Wcześniej jednak, podobnie jak w ubiegłym roku, zatańczą poloneza na kraśnickim rynku.

 

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 swoje taneczne i choreograficzne umiejętności publicznie zaprezentują dzień przed swoją studniówką, czyli w piątek 23 stycznia. Wszyscy którzy chcieliby ich obejrzeć, powinni przyjść tego dnia na kraśnicki rynek na godzinę 12:00.

KTV_polonez_na_rynku_2
Kadr z materiału filmowego KTV

Tego dnia co maturzyści z "Górki", 24 stycznia, swoją studniówkę będą mieli także uczniowie z kraśnickiego Zespołu Szkół Nr 2, czyli "Reja". Ostatniego dnia stycznia balować będą natomiast uczniowie Zespołu Szkół w Annopolu, a 7 lutego Zespołu Szkół Nr 1 z Zakrzówka.

 

To jak wyglądał polonez na kraśnickim rynku w wykonaniu uczniów Górki w ubiegłym roku można zobaczyć poniżej, w materiale Telewizji Kraśnik.