Kraśnickiemu "Rejowi" w tym roku stuknie 60-tka. Będzie Zjazd i Bal Absolwentów

Edukacja
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

rej_archiwum_2
Zdjęcie z archiwum fotograficznego Reja
Wielu obecnych licealistów już pewnie nie może się doczekać kiedy rozpoczną się wakacje i będą mieli szansę na odpoczynek od szkoły. Z kolei po wielu latach od zakończenia edukacji czasami nachodzą myśli, że chętnie wróciłoby się do czasów licealnych i szkolnej ławki. Doskonałą ku temu okazję już tej jesieni będą mieli absolwenci kraśnickiego Zespołu Szkół nr 2. W październiku odbędzie się V ZJAZD ABSOLWENTÓW ? REJA?.

 

Okazją do spotkania po latach będzie przypadająca w tym roku 60. rocznica rozpoczęcia działalności kraśnickiego LO. Zjazd Absolwentów odbędzie się 18 października. Dyrekcja Placówki i Komitet Organizacyjny Zjazdu zapraszają na niego wszystkich absolwentów z lat 1954-2010 II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja, Liceum Ekonomicznego, Zespołu Szkół Zawodowych oraz Liceum Profilowanego, czyli wszystkich szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku.

W ramach Zjazdu planowane są między innymi zwiedzanie szkoły i wystaw okolicznościowych, msza święta w intencji absolwentów, nauczycieli, pracowników, i uczniów oraz uroczystości oficjalne z częścią artystyczną w Centrum Kultury i Promocji. Ich uczestnicy otrzymają foldery i pamiątki. Tradycyjnie zorganizowane zostanie także Bal Absolwentów, który odbędzie się w restauracji ?Orion? w Kraśniku.

rej_archiwum
Zdjęcie z archiwum fotograficznego Reja

Organizatorzy czekają na wszelkie sugestie i uwagi dotyczące organizacji spotkania pokoleń. Należy je kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz zgłoszeniowy na V Zjazd Absolwentów Reja oraz informację o wpisowym można odnaleźć tutaj. Pierwsi chętni zadeklarowali już swoją obecność.

W imieniu organizatorów absolwentów Reja prosimy o przekazywanie wiadomości dotyczących zjazdu koleżankom i kolegom, z którymi mają państwo kontakt.

 

Zachęcamy do obejrzenia bogatego archiwum zdjęciowe Zespołu Szkół nr 2. Można je odnaleźć tutaj.

A także śledzenia na bieżaco tego co dzieje się w "Reju". Stronę internetową szkoły można odnaleźć tutaj.