Szkolny Dzień Sportu w SP 5 z udziałem Marcina Matysiaka bramkarza Lecha Poznań FOTO

Edukacja
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

{datsopic:15935 left}Zabawa, rywalizacja sportowa i dużo, dużo radości ? tak dzisiejsze przedpołudnie upłynęło uczniom kraśnickiej Szkoły Podstawowej nr 5. Gościem specjalnym zorganizowanego dla nich Szkolnego Dnia Sportu był absolwent tejże placówki, obecnie bramkarz Lecha Poznań, Marcin Matysiak.

 

W ramach Szkolnego Dnia Sportu młodsze dzieci bawiły się na Słonecznej Polanie, a uczniowie klas IV-VI rywalizowali w konkurencjach sportowych na orliku. Po zawodach, które poprowadził Daniel Szewc, odbył się pokaz piłkarskiego freestyla, a później konkurs rzutów karnych. Na bramce na zmianę stawali goliper Lecha Marcin Matysiak i Stali Kraśnik Krzysztof Mazur.{datsopic:15863 right}

Później był czas na wręczenie dyplomów za udział w zawodach i pamiątek przywiezionych przez Marcina. Od ?łowców autografów? opędzić nie mógł się nie tylko Marcin Matysiak, ale także Krzysztof Mazur i, jeszcze napastnik Stali ale testowany przez pierwszoligową Termialikę Bruk-Bet Nieciecza, Filip Drozd.

To jak dzisiejsza impreza sportowo-rekreacyjna w "Piątce" wyglądała okiem naszego fotoreportera można obejrzeć klikając tutaj lub na jedno ze zdjęć dołączonych do tekstu.